poniedziałek, 2 stycznia 2012

Sylwester Szklarska Poręba 2011/2012


Nie ma to jak pożegnać stary rok wypadem do Szklarskiej Poręby i tam przywitać nowy :P 2012. Było super... Ekipa liczyła 4 osoby :) mój Szwagier, Jego dziewczyna, mój Mąż i Ja :p. Podczas weekendowego pobytu mieszkaliśmy w Willi Gaj, do której żeby dotrzeć musieliśmy pokonać niezły drogi kawałek pod górę za każdym razem kiedy wychodziliśmy na spacer . Już tego samego dnia poszliśmy na wieczorne zwiedzanie okolicy. Co prawda nie za wiele było widać bo już było ciemno ale spacer się udał. Nogi bolały bo co chwilę trzeba było wchodzić pod górę ale z górki było lżej :P. Pogoda była rewelacyjna, dużo śniegu w miarę ciepło i bez deszczu. Następnego dnia około południa wybraliśmy się do miasta żeby porobić troszkę zdjęć i przede wszystkim pozwiedzać okolice.
                                                                     Skałka przydrożna


   

 Nawet spotkaliśmy futrzanego kolegę :p
 Pomnik Smoka z rogami jelenia
 Żeby zrobić to zdjęcie do góry szliśmy ok. 30 min nogi dawały się we znaki ale warto było
 Stok narciarski widok z góry

 I najlepsze po ciężkiej wyprawie na górę z powrotem z górki na pazurki :P w tle kawałek miasta i droga prowadząca do rynku


 Skała zabezpieczona metalową konstrukcją lin wysoka. Przyroda tworzy cudaTo kilka zdjęć z naszyj wycieczki :P. Jest ich dużo więcej ale wybrałam te najciekawsze :P. 
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY I DOBRE SŁOWO
1 komentarz: